O nás

Atelier 3F vznikol v roku 2019 vďaka spoločnej idei o zmysluplnosti práce v mieste bydliska so zámerom rozvoja kvalitných miestnych služieb.

Každá z nás prichádza z iného prostredia, každá pracovala v inej mierke. Architektka s praxou vo veľkom ateliéri, so skúsenosťami v realizáciách obytných aj verejných budov a na druhej strane priemyselná a ineriérová dizajnérka s praxou najmä v bytovom interiéri, ktorej práca spočíva v návrhu priestoru až po nábytkársky detail. Rozhodli sme sa, že náš ateliér budeme budovať ako službu najmä pre náš región. Vnímame veľmi veľa možností zlepšenia kvality bývania a života v našom okolí. Okrem práce na našich projektoch máme ambíciu sledovať a zapájať sa do projektov obce, v ktorej žijeme.

Ing. arch. Viera Bolebruchová

Absolventka FA STU v Bratislave na Katedre experimentálnej a ekologicky viazanej tvorby, autorizovaná architektka s 12-ročnou praxou v ateliéri Architekti BKPŠ. Presvedčená zástankyňa ekologických princípov v živote aj v architektúre. Fanúšik prírodných materiálov, inovatívnych riešení a konštruktívnej diskusie.

Ing. Katarína Hudáková

Dizajnérka, absolventka FA STU v odbore Priemyselný dizajn a interiérový dizajn,  s praxou prevažne v interiérovom dizajne. Popri práci v ateliéri pôsobí ako lektorka v škole interiérového dizajnu. Rada odovzdáva svoje vedomosti a skúsenosti ľuďom, ktorí sú v tejto oblasti nadšencami. Vždy sa snaží nájsť riešenia na mieru klientovi, také, v ktorých sa spája praktickosť a jednoduchá rafinovanosť.